Multimediální lékařský portál MojeMedicína.cz slouží lékařům, studentům, pacientům a jejich blízkým a široké veřejnosti. Je budován a provozován v rámci  projektu SCCORE. Projekt tvoří dvě složky, jmenovitě lékařský multimediální portál MojeMedicína, na kterém se právě nacházíte, a Lékařská videokonferenční síť SCCORE, jejíž rezervační systém je součástí portálu.

Informace o provozu portálu:

Informace o obsahu portálu:

Nový lékařský portál je určen pro současné a budoucí lékaře a jejich pacienty.

Kompletní servis pro lékaře. Lékařům a odborníkům ve zdravotnictví přinášíme odborné informace v multimediálním formátu. Speciálně pro portál MojeMedicína natáčíme videopřednášky, podívat se můžete také na záznamy z lékařských kongresů a přečíst si novinky z odborné literatury publikované na fundovaných lékařských serverech a v odborných databázích, jako je například Medline. Nedílnou a velmi podstatnou součástí portálu MojeMedicína jsou informace k dalšímu vzdělávání lékařů.

Kompletní servis pro pacienty. Pacienti, jejich přátelé a blízcí si zde mohou najít obsáhlé informace o nemocích a jejich léčbě, které pro ně připravili přední odborníci opět v multimediální podobě. Své rady Vám poskytne i psycholog a právník.

Revoluční videokonference. Pro registrované lékaře zapojené do Lékařské videokonferenční sítě České republiky nabízíme možnost videokonferencí ve vysoké kvalitě. Lékařům je dispozici i rezervační systém sítě s adresářem a multimediální mapou sítě.

Moje finance. Čím dál více si uvědomujeme, že při léčbě bohužel nejde zvažovat jen otázku nejúčinnějších léčebných metod, ale také finance spojené s výzkumem, vývojem a léčbou. Ani těmto otázkám se portál MojeMedicína nevyhýbá.

Oddechněte si. A aby těch informací nebylo příliš, zařazuje portál také tipy pro volný čas a odpočinek.

MojeMedicína  je tu pro Vás. Doufáme, že Vám MojeMedicína dokáže poskytnout všechny potřebné informace a otevře Vám dveře do světa moderní medicíny.