Společnost F. Hoffmann-La Roche Ltd má sídlo v Basileji ve Švýcarsku, patří mezi 10 špičkových farmaceutických společností ve světě a svou činností podporovanou intenzivním výzkumem přispívá ke zcela zásadnímu pokroku v oblasti medicíny a farmakoterapie.

Roche je v současné době nejvýznamnějším světovým dodavatelem biotechnologií a svými inovativními produkty určenými pro včasnou detekci, prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění přispívá ve velké míře ke zlepšení zdraví a kvality života světové populace. Skupina Roche je světovou jedničkou v oboru diagnostiky a také předním dodavatelem léků pro onkologii, transplantační medicínu a virologii. Úspěšně působí i v jiných lékařských oblastech, jako je léčba autoimunitních onemocnění, zánětů, metabolických poruch a poruch centrálního nervového sytému.

Společnost Roche celosvětově zaměstnává přes 80 000 lidí a ročně investuje do výzkumu a vývoje přibližně 9 miliard švýcarských franků. Podrobnější informace Vám poskytnou internetové stránky www.roche.com.

Tvorbu a technickou správu portálu zajišťuje společnost w3w.cz.