Sdělte nám prosím svou zdravotnickou odbornost, abychom vám mohli nabídnout co nejvíce odpovídajících informací, které vám můžeme zpřístupnit.
Jsem pacient, nelékařský zdravotnický pracovník či veřejnost Potvrzuji, že jsem zdravotnickým odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy

MUDr. Laura Krekulová, PhD.

Remedis, s.r.o.

Videa a prezentace publikované na portálu

Onemocnění, kdy dochází k abnormálnímu zpětnému toku žaludečního obsahu do jícnu, který způsobuje obtíže a/nebo komplikace.

Časté onemocnění ve vyspělých zemích. Lékem 1. volby jsou inhibitory protonové pumpy. Operační řešení není volbou pro pacienty, kterým nepomáhají léky.

Gastroskopie je vyšetření, při kterém lékař za pomoci endoskopu může vyšetřit horní část trávicího ústrojí, tedy jícen, žaludek a dvanáctník. S vyšetřením seznamuje pacienty v rámci našeho cyklu MUDr. Laura Krekulová, Ph.D. ze zdravotnického zařízení Remedis.

Stránky našeho portálu

Gastroskopie je vyšetření, při kterém lékař za pomoci přístroje - endoskopu, může vyšetřit horní část trávicího ústrojí (jícen, žaludek a dvanáctník). Gastroskopie odhalí změny sliznice, zánět, krvácení, vřed nebo nádor. Slovo endoskopie je odvozeno od řeckých slov endo, to znamená...