Sdělte nám prosím svou zdravotnickou odbornost, abychom vám mohli nabídnout co nejvíce odpovídajících informací, které vám můžeme zpřístupnit.
Jsem pacient, nelékařský zdravotnický pracovník či veřejnost Potvrzuji, že jsem zdravotnickým odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy

Mgr. Pavla Freij

Onkomaják o.s.

Mgr. Pavla Freij

Původním povoláním učitelka základní školy v severních Čechách, posledních 18 let se věnuje profesionálně oboru public relations pod registrovanou značkou Bee Prepared. Od roku 1995 pracovala pro PR agenturu Eklektik Communications s.r.o., od konce roku 1997 měla na starosti oddělení vnitřní a vnější komunikace kosmetického gigantu Estée Lauder s.r.o. v rámci ČR a SR a současně byla součástí HR týmu pro země východní Evropy v rámci Estée Lauder companies.

Od roku 2005 je nezávislou konzultantkou PR a spolupracuje se společnostmi zaměřenými na zdraví, životní styl, kosmetiku, gastronomii. Spolupracuje s televizemi, televizními pořady, veřejně známými osobami a pomáhá propojovat tyto aktivity ku prospěchu všech.

Spoluzakladatelka a ředitelka občanského sdružení Onkomaják, www.onkomajak.cz

Hlavním cílem občanského sdružení ONKOMAJÁK je ukazovat cestu pacientům, kteří se ocitnou na rozbouřeném moři v podobě onkologického onemocnění a neví, kudy se vydat. ONKOMAJÁK svítí zářivým a silným světlem a je vidět ze všech koutů naší vlasti. Jsme tu proto, aby všichni, jichž se onkologické onemocnění týká, žili déle a nebáli se své diagnóze postavit. S naší pomocí se už nikdo nemusí topit v neznámých vodách.

Rozhovor s paní Freij také na MoMe

Články publikované na portálu

Deset destinací a téměř pět tisíc návštěvníků. Taková je bilance podzimního putování obří makety tlustého střeva známé jako Střevo tour. 

Miroslav Etzler odstartoval podzimní putování Střevo tour v pražském IKEMu.

Podívat se svému zdraví na kořínek snadno a rychle? Takovou příležitost budou mít obyvatelé
i návštěvníci Sedlčan už ve středu 11. září. Tamní nemocnice právě na tento den připravuje Den zdraví. V rámci něj nabídne všem zájemcům možnost zdarma absolvovat mimo jiné přístrojovou diagnostiku zaměřenou na váhu a podíl tuků a svalů v těle, poradenství spojené s problematikou křečových žil i hemeroidů, testy ze slin na hepatitidu C či HIV/AIDS a představí také Centrum screeningové kolonoskopie, které v nemocnici funguje. Den zdraví se bude konat na náměstí před nemocnicí od 10 do 16 hodin a připojí se k němu také Onkomaják, který pomáhá onkologickým pacientům a jejich blízkým.

Onkomaják a ILCO se aktivně zúčastní Roadshow Ligy proti rakovině (LPR) ve společném boji proti rakovině tlustého střeva!

Češi se stále řadí mezi národy, které zbytečně umírají na rakovinu tlustého střeva a konečníku! Na informovanost o prevenci a léčbě této diagnózy, případně, jak s touto diagnózou žít, se zaměřilo občanské sdružení Onkomaják, které již čtvrtým rokem putuje po České republice v rámci osvětové kampaně Střevotour 2013. Letos tato kampaň odstartuje v rámci II. Evropských dnů kolorektálního karcinomu v Brně, které se konají 26. - 27. 4. 2013.

Občanské sdružení OnkoMaják se svými projekty snaží zlepšit informovanost veřejnosti o rakovině a nutnosti prevence.

Putování nafukovací makety tlustého střeva úspěšně pokračuje do Hodonína.

Videa a prezentace publikované na portálu

Poslechněte si přání ředitelky občanského sdružení Onkomaják, Mgr. Pavly Freij: "Dejte svým blízkým šanci a darujte jim preventivní prohlídku" .