Sdělte nám prosím svou zdravotnickou odbornost, abychom vám mohli nabídnout co nejvíce odpovídajících informací, které vám můžeme zpřístupnit.
Jsem pacient, nelékařský zdravotnický pracovník či veřejnost Potvrzuji, že jsem zdravotnickým odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy

MUDr. Tomáš Reischig

I. Interní klinika, Transplantační centrum, LF UK a FN Plzeň

Články publikované na portálu

V Brně se ledviny transplantují již 39 let, první ledvina zde byla transplantována 30. listopadu 1972. Od té doby brněnští lékaři provedli již na tisíc transplantací.

3. československý transplantační kongres se konal 16. - 18. září 2010 ve Špindlerově mlýně. Portál MojeMedicína byl u toho a několik přednášek natočil. Podívejte se na prezentace a poslechněte si přednášky.

Videa a prezentace publikované na portálu

Aktuality a nové možnosti v léčbě a diagnostice polyomavirová nefropatie přináší přednáška, která zazněla 16. února 2012 na slavnostní konferenci u příležitosti 1000 transplantace ledvin v Brně.   

Přednáška MUDr. Tomáše Reischiga z Plzně zazněla na 3. československém transplantačním kongresu v září 2010 na satelitním  sympóziu Roche: Nové aspekty CMV infekcí.