Aplikace MojeMedicina pro iPhone a iPad

Aplikace MojeMedicina pro iPhone a iPad

Portál MojeMedicina.cz má svou mobilní aplikaci pro iPhone a iPad! Aplikace je zdarma ke stažení na Apple Store.

Aktuální články, prezentace, videa i multimediální přednášky můžete jednoduše prohlížet přímo na vašem iPadu či iPhone pomocí nové aplikace MojeMedicina. Současně jsme pro vás upravili multimediální obsah portálu MojeMedicina.cz, aby byl dostupný ze všech mobilních zařízení.

V brzké době potěšíme i majitele chytrých telefonů s operačním systémem Android, pro který připravujeme obdobnou aplikaci.

Svět se stěhuje a MojeMedicina s ním.

Související články

Technologické zajímavosti na portálu MojeMedicina

MojeMedicina Vám slouží již tři roky. Po celou tu dobu se snažíme nejen o zajímavý a užitečný obsah, ale také o to, aby MojeMedicina.cz odpovídala požadavkům na moderní multimediální portál, který nabízí svým návštěvníkům informace atraktivní formou bez ohledu na zařízení z jakého na něj přistupují nebo na zdravotní handicap, který mají.

Nevíte, co to je webcast, webinář a jak se odlišují? Přinášíme Vám jednoduchý slovníček.

Zdravotnické informace na Twitteru

Twitter patří mezi světově nejpopulárnější sociální sítě. Jeho výhodou oproti jiným sociálním sítím je jeho jednoduchost. Přehledy krátkých (a tedy výstižných) zpráv můžete sledovat i  bez registrace. Portál MojeMedicina od počátku roku 2013 také provozuje svůj Twitter účet