Pevné zdraví v roce 2013!

Pevné zdraví v roce 2013!

Končí třetí rok, ve kterém se setkáváte s filmy a přednáškami na portálu MojeMedicína, počet návštěvníků za 28 měsíců existence se počítá již na statisíce. Všem věrným návštěvníkům i těm, kteří jsou zde dnes poprvé, přejeme, aby zde našli, co hledají a MojíMedicíně přejeme, abyste se na ní vraceli. A Vám všem PEVNÉ ZDRAVÍ v roce 2013!

Vraťte se i v roce příštím, protože pro vás máme nejen další filmy a přednášky, ale také další překvapení, které vám zpříjemní a zjednodušší život, studium i práci. Podívejte se na výběr přednášek a webcastů v právě končícím roce.

Neušlo Vám v roce 2012?

Lékařům a odborníkům ve zdravotnictví od ledna do prosince 2012 (výběr):

Pacientům a neodborné veřejnosti od ledna do prosince 2012 (výběr):

Související články

Technologické zajímavosti na portálu MojeMedicina

MojeMedicina Vám slouží již tři roky. Po celou tu dobu se snažíme nejen o zajímavý a užitečný obsah, ale také o to, aby MojeMedicina.cz odpovídala požadavkům na moderní multimediální portál, který nabízí svým návštěvníkům informace atraktivní formou bez ohledu na zařízení z jakého na něj přistupují nebo na zdravotní handicap, který mají.

Nevíte, co to je webcast, webinář a jak se odlišují? Přinášíme Vám jednoduchý slovníček.

Zdravotnické informace na Twitteru

Twitter patří mezi světově nejpopulárnější sociální sítě. Jeho výhodou oproti jiným sociálním sítím je jeho jednoduchost. Přehledy krátkých (a tedy výstižných) zpráv můžete sledovat i  bez registrace. Portál MojeMedicina od počátku roku 2013 také provozuje svůj Twitter účet