Pevné zdraví v novém roce 2011!

Skončil rok, ve kterém se narodil nový multimediální portál MojeMedicína. Portál, který s Vámi mluví nejen o medicíně.  Všem návštěvníkům přejeme, aby zde našli, co hledají a MojíMedicíně přejeme, abyste se na ní vraceli. A Vám všem PEVNÉ ZDRAVÍ!

Jaká je MojeMedicína.cz? MojeMedicína je zatím jen 4 měsíční e-stvoření, ale od svého narození mluví a to hlavně česky, i když občas promluví anglicky s různými přízvuky jiných jazyků. Díky dlouhému prenatálnímu vývoji nabízí již dnes desítky odborných akcí, na nichž bylo natočeno obrazem i zvukem téměř sto odborných přednášek! Umí i psát a tak doplnil přednášky a pořady téměř tisícem stránek obsahu pro odbornou a neodbornou veřejnost. A nezajímá se jen o medicínu, ale i o to, jak svým návštěvníkům zpříjemnit a zjednodušit život!

A jaký bude rok 2011 s portálem MojeMedicína?

MojeMedicína nám zase trošku povyroste a nabyde svým rozsahem i obsahem, bude ještě více mluvit a bude mít vlastní originální nápady. Pro současné i budoucí lékaře připraví prezentační dílnu, odbornou e-knihovnu a také užitečné vzdělávací aktivity. Největší překvapení pak nachystá spolu s lékaři pacientům a veřejnosti. Dále s Vámi bude mluvit nejen přes web, ale i přes Facebook a další sociální sítě. Nadále ho budou zajímat Vaše názory, které získává již teď pomocí anket a komentářů, a také Vaši pacienti, jejichž léčebný příběh nám můžete poslat. A všem nabídne více  nápadů pro volný čas.

Přijďte se podívat, jak se portálu MojeMedicína bude dařit v roce 2011. Těší se na Vás.

Neušlo Vám v roce 2010?

Lékařům a odborníkům ve zdravotnictví:

Jak se vám líbí portál MojeMedicina.cz

  • 71.4% (70 hlasů) - Je výborný
  • 11.2% (11 hlasů) - Něco bych změnil, ale jinak se mi moc líbí.
  • 9.2% (9 hlasů) - Zajímavé stránky.
  • 3.1% (3 hlasy) - Moc se mi nelíbí.
  • 5.1% (5 hlasů) - Vůbec se mi nelíbí.

Pacientům a neodborné veřejnosti:

Věděli jste, že?

  • v části Můj čas najdete nápady pro volný čas Vás i Vašich dětí, aktuální informace o počasí, dopravě a zpravodajství?
  • Části věnované jednotlivým diagnózám jsou aktualizovány denně pomocí externích informací z ověřených lékařských serverů, např. Medline?
  • Lékaři připojení do videokonferenční sítě najdou na portálu mapu sítě i návody a rady k používání VDC techniky?
  • Lékařský kalendář obsahuje i postkongresové informace?

Přejeme Vám krásný konec roku a pevné zdraví!

Související články

Technologické zajímavosti na portálu MojeMedicina

MojeMedicina Vám slouží již tři roky. Po celou tu dobu se snažíme nejen o zajímavý a užitečný obsah, ale také o to, aby MojeMedicina.cz odpovídala požadavkům na moderní multimediální portál, který nabízí svým návštěvníkům informace atraktivní formou bez ohledu na zařízení z jakého na něj přistupují nebo na zdravotní handicap, který mají.

Nevíte, co to je webcast, webinář a jak se odlišují? Přinášíme Vám jednoduchý slovníček.

Zdravotnické informace na Twitteru

Twitter patří mezi světově nejpopulárnější sociální sítě. Jeho výhodou oproti jiným sociálním sítím je jeho jednoduchost. Přehledy krátkých (a tedy výstižných) zpráv můžete sledovat i  bez registrace. Portál MojeMedicina od počátku roku 2013 také provozuje svůj Twitter účet