Registrujte se a portál MojeMedicina se Vám přizpůsobí

Registrujte se a portál MojeMedicina se Vám přizpůsobí

Ať již jste laik nebo odborník ve zdravotnictví, po jednoduché registraci a přihlášení na portál MojeMedicina.cz se Vám otevře trošku jiný web. Sledování oblíbených autorů, vlastní organizace oblíbených článků podle vašich klíčových slov, vkládání vlastních poznámek, možnost přihlášení se k účasti na živém webmináři nebo možnost objednat si zpravodaj, který vám vyhovuje. To je portál MojeMedicina pro registrované uživatele. Podívejte se, co všechno pro Vás umí portál MojeMedicina ještě udělat.  

Označte a utřiďte si oblíbené články, přednášky a sekce portálu 

Pokud si web prohlížíte jako přihlášený uživatel, zobrazí se Vám vedle názvu každého článku, přednášky nebo celé části webu symbol hvězdičky, tužky a štítku  . Hvězdička Vám zařadí daný text mezi Vaše oblíbené, štítek Vám umožní třídit si zajímavé texty a přednášky pomocí Vašich vlastních klíčových slov a máte možnost i zapsat si k danému článku nebo přednášce poznámku, kterou uvidíte jen Vy. A kde najdete Vaše oblíbené články? Stačí po přihlášení kliknout na Vaše jméno v pravém horním rohu portálu a  zobrazí se Vám jejich seznam,  se kterým můžete nadále pracovat, doplňovat poznámky, třídit a nebo z vybraných článků a přednášek vygenerovat seznam prostudované literatury pro Vaši publikaci.   

Sledujte, co publikovali Vaši oblíbení autoři

Jste autorem příspěvků na portálu MojeMedicina.cz? Zašlete nám svůj profesní medailónek s fotografií na adresu podpora@mojemedicina.cz a my Vám jej uveřejníme v části Autoři.   

V části o portálu najdete prohledatelný seznam autorů přednášek, prezentací a článků portálu, po kliknutí na jméno se vám zobrazí seznam příspěvků autora na webu a u některých také profesní medailónek s fotografií. Co když vás ale zajímají jen někteří autoři a chcete se dozvědět o tom, že na portálu byla zveřejněna jejich nová přednáška nebo článek? Stačí vedle jména autora kliknout  na hvězdičku a objednat si tak upozornění na nové články autora. Pokaždé, když tento autor něco na portálu publikuje, přijde Vám krátké oznámení s odkazem na nový článek oblíbeného autora na Váš e-mail. Seznam Vámi sledovaných autorů najdete v Nastavení v části nazvané Pro mně. 

Mějte na portálu místo, které je jen Vaše

Po přihlášení na portál stačí kliknout na Vaše jméno v pravém horním rohu portálu, zvolit Nastavení a zobrazí se část webu nazvaná "Pro mně", je to místo, kde najdete nejen Vaše oblíbené autory a místa na portálu, ale můžete si zde také upravit odběr Zpravodajů, vytřídit obsah webu na základě Vámi zadaných klíčových slov anebo si změnit přihlašovací údaje. Najdete zde také přehled živých webminářů, na které jste byli pozváni a jste-li lékař a uživatel videokonferenční sítě, tak i seznam Vašich videokonferencí.  

Registrujte se na portál MojeMedicina a přizpůsobte si jej ke svým potřebám

Příklady  

Níže najdete příklady použití funkcí, které jsou popsány v textu.  

Příklad přidání vlastního klíčového slova (štítku) k článku:

 Příklad přidání vlastního klíčového slova (štítku) k článku: 

  Kliknutím na štítek "Pro Aničku" zobrazím všechny texty, které jsem pro ni vybrala:

 

  Příklad zařazení autora mezi oblíbené kliknutím na hvězdičku vedle jména autora v části O portálu - Autoři:

 

V části Pro mně - nastavení mám seznam sledovaných autorů, vždy když publikují něco nového, přijde mi upozornění e-mailem: 

 

Klíčová slova: internet

Související články

Technologické zajímavosti na portálu MojeMedicina

MojeMedicina Vám slouží již tři roky. Po celou tu dobu se snažíme nejen o zajímavý a užitečný obsah, ale také o to, aby MojeMedicina.cz odpovídala požadavkům na moderní multimediální portál, který nabízí svým návštěvníkům informace atraktivní formou bez ohledu na zařízení z jakého na něj přistupují nebo na zdravotní handicap, který mají.

Všechny podcasty, tedy namluvené články či zvukové stopy videí z našeho portálu můžete odebírat na svých mobilních zařízeních a poslouchat kdekoli se vám bude líbit. Jak na to? Pro každou mobilní platformu je to trochu jiné, ale uvidíte, že velmi jednoduché.

Nevíte, co to je webcast, webinář a jak se odlišují? Přinášíme Vám jednoduchý slovníček.