Vítáme Vás na multimediálním portálu Mojemedicína!

Vítáme Vás na multimediálním portálu Mojemedicína!

ZDRAVÍ! Všichni si ho při každé příležitosti přejeme a všem nám občas zoufale schází. ARS MEDICINA! umění léčit a předcházet nemocem, chránit a zlepšovat zdraví lidí.  MOJEMEDICÍNA! umění najít, zpracovat a doručit správné informace  lékařům i pacientům.

Nový portál je určen pro současné a budoucí lékaře a jejich pacienty.

Kompletní servis pro lékaře. Lékařům a odborníkům ve zdravotnictví přinášíme odborné informace v multimediálním formátu. Speciálně pro portál MojeMedicína natáčíme videopřednášky, podívat se můžete také na záznamy z lékařských kongresů a přečíst si novinky z odborné literatury publikované na fundovaných lékařských serverech a v odborných databázích, jako je například Medline. Nedílnou a velmi podstatnou součástí portálu MojeMedicína jsou informace k dalšímu vzdělávání lékařů.

Jak se vám líbí portál MojeMedicina.cz

  • 71.4% (70 hlasů) - Je výborný
  • 11.2% (11 hlasů) - Něco bych změnil, ale jinak se mi moc líbí.
  • 9.2% (9 hlasů) - Zajímavé stránky.
  • 3.1% (3 hlasy) - Moc se mi nelíbí.
  • 5.1% (5 hlasů) - Vůbec se mi nelíbí.

Kompletní servis pro pacienty. Pacienti, jejich přátelé a blízcí si zde mohou najít informace o nemocích, které pro ně připravili přední odborníci opět v multimediální podobě. Své rady Vám poskytne i psycholog a právník.

Revoluční videokonference. Pro registrované lékaře zapojené do Lékařské videokonferenční sítě České republiky nabízíme možnost videokonferencí ve vysoké kvalitě. Lékařům je dispozici i rezervační systém sítě s adresářem a multimediální mapou sítě.

Moje finance. Čím dál více si uvědomujeme, že při léčbě bohužel nejde zvažovat jen otázku nejúčinnějších léčebných metod, ale také finance spojené s výzkumem, vývojem a léčbou. Ani těmto otázkám se portál MojeMedicína nevyhýbá.

Oddechněte si. A aby těch informací nebylo příliš, zařazuje portál také tipy pro volný čas a odpočinek.

Mojemedicína  je tu pro Vás. Doufáme, že Vám MojeMedicína dokáže poskytnout všechny potřebné informace, otevře Vám dveře do světa moderní medicíny ale i ukáže cestu k informacím potřebným pro každodenní život.

Související články

Technologické zajímavosti na portálu MojeMedicina

MojeMedicina Vám slouží již tři roky. Po celou tu dobu se snažíme nejen o zajímavý a užitečný obsah, ale také o to, aby MojeMedicina.cz odpovídala požadavkům na moderní multimediální portál, který nabízí svým návštěvníkům informace atraktivní formou bez ohledu na zařízení z jakého na něj přistupují nebo na zdravotní handicap, který mají.

Nevíte, co to je webcast, webinář a jak se odlišují? Přinášíme Vám jednoduchý slovníček.

Zdravotnické informace na Twitteru

Twitter patří mezi světově nejpopulárnější sociální sítě. Jeho výhodou oproti jiným sociálním sítím je jeho jednoduchost. Přehledy krátkých (a tedy výstižných) zpráv můžete sledovat i  bez registrace. Portál MojeMedicina od počátku roku 2013 také provozuje svůj Twitter účet