Prevence nádorů varlat

  • Čas konání živého přenosu: -
    Přidat do kalendáře: 2015-12-02 16:00:00 2015-12-02 17:00:00 Europe/Prague Živý přenos: Prevence nádorů varlat V českých zemích se výskyt rakoviny varlat za posledních 15 až 20 let více než zdvojnásobil. Testikulární nádory typickým onemocněním mladé a střední mužské generace. Nad 50 let věku se vyskytují jen zřídka. Na vaše otázky ohledně prevence rakoviny varlat odpovídala prim. MUDr. Viera Bajčiová, CSc., která pracuje na Klinice dětské onkologie LF MU a FN Brno, je členkou výborů Sekce pediatrické onkologie a Sekce preventivní onkologie České onkologické společnosti. Paní doktorka se věnuje mimo jiné také problematice zhoubných nádorů varlat, jež se týká chlapců a mladých mužů! https://www.mojemedicina.cz/o-portalu/sluzby-portalu/zive-prenosy/prevence-nadoru-varlat/ -
  • Přednášející:

V českých zemích se výskyt rakoviny varlat za posledních 15 až 20 let více než zdvojnásobil. Testikulární nádory typickým onemocněním mladé a střední mužské generace. Nad 50 let věku se vyskytují jen zřídka.

Na vaše otázky ohledně prevence rakoviny varlat odpovídala prim. MUDr. Viera Bajčiová, CSc., která pracuje na Klinice dětské onkologie LF MU a FN Brno, je členkou výborů Sekce pediatrické onkologie a Sekce preventivní onkologie České onkologické společnosti. Paní doktorka se věnuje mimo jiné také problematice zhoubných nádorů varlat, jež se týká chlapců a mladých mužů!

Bohužel, živý přenos již proběhl. Video záznam po zpracování zveřejníme v samostatném článku.