Třetinu všech nádorových onemocnění způsobuje kouření: jak se ho zbavit?

  • Čas konání živého přenosu: -
    Přidat do kalendáře: 2015-06-03 16:00:00 2015-06-03 17:00:00 Europe/Prague Živý přenos: Třetinu všech nádorových onemocnění způsobuje kouření: jak se ho zbavit? Můžete se zeptat na všechno, co vás zajímá o kouření. Proč přestat, jak na to a co dělat, když se vám přestat nedaří. Na vaše otázky bude odpovídat Doc. MUDr. Eva Králíková, CSc., jejíž specializací je epidemiologie, prevence a léčba závislosti na tabáku. Podívejte se jaké další živé edukační webcasty o prevenci rakoviny jsou naplánovány.     https://www.mojemedicina.cz/o-portalu/sluzby-portalu/zive-prenosy/tretinu-vsech-nadorovych-onemocneni-zpusobuje-koureni-jak-se-ho-zbavit/ -
  • Přednášející:

Můžete se zeptat na všechno, co vás zajímá o kouření. Proč přestat, jak na to a co dělat, když se vám přestat nedaří. Na vaše otázky bude odpovídat Doc. MUDr. Eva Králíková, CSc., jejíž specializací je epidemiologie, prevence a léčba závislosti na tabáku. Podívejte se jaké další živé edukační webcasty o prevenci rakoviny jsou naplánovány.    

Bohužel, živý přenos již proběhl. Paní docentka zodpověděla 25 vašich dotazů. Pořídili jsme pro vás záznam. Poslechněte si odpovědi na své otázky na vodní dýmky v čajovnách, e-cigarety, pasivní kouření, opékání buřtů, šňupací tabák a na mnoho dalších.