Změny na úvodní stránce

Na základě dlouhodobého testování i zpětné vazby ze strany návštěvníků portálu, jsme připravili novou úvodní stránku a upravili hlavní menu.

Cílem bylo zpřehlednit a zjednodušit navigaci jak pro stálé návštěvníky portálu, tak pro nově příchozí. Ačkoli jsme tvář portálu změnili, stále na ní naleznete rozcestníky a výpisy, na které jste byli zvyklí. Věříme, že provedené změny uvítáte.

Upravili jsme menu. Důležité sekce jsme zvýraznili a opatřili krátkým popisem, aby bylo jasné, pro koho jsou určeny. Ustálili jsme také barevné označení. Zelená = učeno pro pacienty a jejich blízké, Modrá = určeno pro odbornou veřejnost.

Přidali jsme úvodní text, který představí portál novým návštěvníkům a zároveň slouží jako rozcestník na hlavní kategorie.

Část úvodní stránky jsme rozdělili na dva sloupce. Levý (zelený) pro pacienty a jejich blízké a pravý (modrý) pro odbornou veřejnost.

Článek týdne jsme rozdělili na dva – jeden pro pacienty a jejich blízké a druhý pro odbornou veřejnost.

Upravili jsme aktuality. Již nejsou členěny podle terapeutických oblastí, ale podle typu. Zároveň jsou opět dělené na aktuality pro pacienty a jejich blízké a aktuality pro odbornou veřejnost.

Přesunuli jsme nejnavštěvovanější články do příslušných sloupců a barevně je odlišili.

Události jsme ze samostatného výpisu přesunuli mezi „odborné aktuality“.

Odstranili jsme výpis štítků (tzv. tag cloud), který byl návštěvníky málo využíván.

Odkaz na Facebook jsme zmenšili a přesunuli do horní části stránky.

Věříme, že vám tyto změny přinesou větší pohodlí a rychlejší orientaci na portálu.

Související články

Technologické zajímavosti na portálu MojeMedicina

MojeMedicina Vám slouží již tři roky. Po celou tu dobu se snažíme nejen o zajímavý a užitečný obsah, ale také o to, aby MojeMedicina.cz odpovídala požadavkům na moderní multimediální portál, který nabízí svým návštěvníkům informace atraktivní formou bez ohledu na zařízení z jakého na něj přistupují nebo na zdravotní handicap, který mají.

Nevíte, co to je webcast, webinář a jak se odlišují? Přinášíme Vám jednoduchý slovníček.

Zdravotnické informace na Twitteru

Twitter patří mezi světově nejpopulárnější sociální sítě. Jeho výhodou oproti jiným sociálním sítím je jeho jednoduchost. Přehledy krátkých (a tedy výstižných) zpráv můžete sledovat i  bez registrace. Portál MojeMedicina od počátku roku 2013 také provozuje svůj Twitter účet