Léto s výlety na portálu MojeMedicina

Léto s výlety na portálu MojeMedicina

Nemusí to být vždycky dlouhá dovolená ve velké dálce, vyberte si výlety ověřené osobní zkušeností návštěvníky portálu MojeMedicina. 

Registrovaní návštěvníci portálu doporučují zajímavá místa, dobré restaurace a hotely, kulturní pořady a poradí kam na výlet, tentokrát s předškolními a mladšími školními dětmi. Přečtěte si osobní zkušenosti našich registrovaných návštěvníků, vyzkoušejte, ohodnoťte a přidejte svůj vlastní nápad pro volné dny.  

Nyní můžete najít i nejnověji přidané zkušenosti s výlety do Prahy a okolí, Křivoklátska , Plzeňska, Jižních Čech, Krkonoš a Krušných hor.  

Tento přehled máte možnost tvořit spolu s námi. Napište, kde se místo nalézá, co se Vám tam líbilo a proč ho doporučujete. Číslo v kolečku označuje počet tipů v daném kraji, rozklikněte ho a dozvíte se více. Zatím nám příznivci portálu MojeMedicína poslali na 450 tipů, vyzkoušejte je. 

MojeMedicina doporučuje. Přehled zajímavých míst pro váš volný čas

Klíčová slova: volný čas

Související články

V tomto článku najdete termíny nejoblíbenějších částí školního roku pro většinu dětí na základních, středních, základních uměleckých školách a konzervatořích.

Jaro nabralo plné obrátky, i když občas ještě zaškobrtne směrem zpátky k zimě nebo dopředu k létu, ale je květen a to je čas cest.

U příležitosti XXXVIII. Májových hepatologických dnů jsme se zeptali pěti našich předních hepatologů, jak odpočívají. poslechněte si jejich odpovědi.