Místo čokolád videa o zdraví

Místo čokolád videa o zdraví

Zkraťte si adventní očekávání s naším adventním kalendářem. 

V našem adventním kalendáři vám přinášíme každý den krátké video, rozhovor se zajímavým člověkem, přání, vyprávění. Ústřední myšlenkou kalendáře je prevence nemocí a také ohlédnutí za tím, co se na portálu MojeMedicina v právě končím roce stalo. Setkáte se s lékaři, zástupci lékařských a pacientských organizací, s tvůrci cyklu Dobrá rada, novinářkou, právníkem, programátorem a budou nám nejen přát, ale také odpovídat na otázku, co oni sami dělají pro prevenci. Tak si nezapomeňte zítra otevřít "dvojku". Na stránce Sváteční dny jsme pro vás připravili také výběr vánočních informací z jiných serverů, od receptů na vánoční cukroví, přes návod na výrobu adventního věnce a předpověď adventního počasí až po pozvánky na kulturní a duchovní akce.  Krásné adventní očekávání Vám všem přeje portál MojeMedicina.cz!

Navštivte Adventní kalendář MojeMedicina.cz každý den!  

Související články

Než dostanete svůj lék

Co všechno se musí stát, než dostane pacient svůj lék? V srpnu jsme vám představili šest kroků, které trvají 12 let a stojí miliardu švýcarských franků. 

O lidském těle a lékařské vědě

Poslechněte si, co řekli lékařské osobnosti v cyklu GALEOS (GAlerie LÉkařských Osobností).  Co obdivují na lidském těle a odhalování jeho fungování.  

O silvestrovském díle Dobrých rad

Dostali jsme se nakonec našeho adventího kalendáře. Portál MojeMedicina Vám přeje krásné Vánoce a hodně zdraví a štestí do nového roku a přináší Vám své poslední adventní video s radou pro chvíle na samém konci roku. 

Jediný díl cyklu Dobré rady, ve kterém si nezahrály děti má název Jak se vypořádat s kocovinou a uveřejníme ho poslední den tohoto roku. Poslechněte si pozvánku moderátora cyklu MUDr. Pešiny.