Co děláte pro prevenci, pane profesore?

Co děláte pro prevenci, pane profesore?

Česká onkologická společnost klade velký důraz na prevenci rakoviny a na její včasné odhalení. To se projevuje i v Národním onkologickém programu, který byl letos inovován. Zeptali jsme se prof. MUDr. Jiřího Vorlíčka, CSc., předsedy společnosti,  co on osobně dělá pro prevenci a včasné odhalení rakoviny.  

Podívejte se na další informace o preventivních prohlídkách a opatřeních, zmíněných ve videu:  

Související články

Než dostanete svůj lék

Co všechno se musí stát, než dostane pacient svůj lék? V srpnu jsme vám představili šest kroků, které trvají 12 let a stojí miliardu švýcarských franků. 

O lidském těle a lékařské vědě

Poslechněte si, co řekli lékařské osobnosti v cyklu GALEOS (GAlerie LÉkařských Osobností).  Co obdivují na lidském těle a odhalování jeho fungování.  

O silvestrovském díle Dobrých rad

Dostali jsme se nakonec našeho adventího kalendáře. Portál MojeMedicina Vám přeje krásné Vánoce a hodně zdraví a štestí do nového roku a přináší Vám své poslední adventní video s radou pro chvíle na samém konci roku. 

Jediný díl cyklu Dobré rady, ve kterém si nezahrály děti má název Jak se vypořádat s kocovinou a uveřejníme ho poslední den tohoto roku. Poslechněte si pozvánku moderátora cyklu MUDr. Pešiny.