Co nám přeje do roku 2014 právník?

Co nám přeje do roku 2014 právník?

Na Kongresu medicínského práva na konci listopadu jsme se zeptali Mgr. Radka Policara, právníka z Masarykova onkologického ústavu v Brně co by popřál zdravotníkům a pacientů do roku 2014.  

Video

Podcast

Přehrajte si zvukovou stopu videa:

Právní problematika na portálu MojeMedicina pro lékaře: 

  • v části Moje praxe - Medicína a právo najdou zdravotníci odborné audiovizuální přednášky a texty
  • na kongresu Medicínského práva proběhla také pracovní snídaně na téma dopady nového občanského zákoníku, připravili jsme z ní webcast pro lékaře

Právní problematika na portálu MojeMedicina.cz pro pacienty:

Medicínské právo pro všechny zájemce:

 

Související články

Než dostanete svůj lék

Co všechno se musí stát, než dostane pacient svůj lék? V srpnu jsme vám představili šest kroků, které trvají 12 let a stojí miliardu švýcarských franků. 

O lidském těle a lékařské vědě

Poslechněte si, co řekli lékařské osobnosti v cyklu GALEOS (GAlerie LÉkařských Osobností).  Co obdivují na lidském těle a odhalování jeho fungování.  

O silvestrovském díle Dobrých rad

Dostali jsme se nakonec našeho adventího kalendáře. Portál MojeMedicina Vám přeje krásné Vánoce a hodně zdraví a štestí do nového roku a přináší Vám své poslední adventní video s radou pro chvíle na samém konci roku. 

Jediný díl cyklu Dobré rady, ve kterém si nezahrály děti má název Jak se vypořádat s kocovinou a uveřejníme ho poslední den tohoto roku. Poslechněte si pozvánku moderátora cyklu MUDr. Pešiny.