Co prožívají herečky cyklu Dobré rady?

Co prožívají herečky cyklu Dobré rady?

Cyklus dobré rady natáčejí dvě děvčata, na kterých ověřujeme dostatečnou srozumitelnost našich rad. V seriálu již prožily mnoho úrazů a náhlých zdravotních komplikací a tak jsme se Terezy a Šárky zeptali "Co jste byly nejvíc rády, že bylo "jen jako"?"

Video

Podcast

Přehrajte si zvukovou stopu videa:

Vzdělávací cyklus portálu MojeMedicina "Dobré rady aneb Jak na to"

Zranění nebo nemoc přicházejí často velmi rychle a nečekaně. Většina z nás pocítí určité obavy a úzkost a v tu chvíli je vhodné vzpomenout si na co nejjednodušší postupy a dobré rady.

Související články

Než dostanete svůj lék

Co všechno se musí stát, než dostane pacient svůj lék? V srpnu jsme vám představili šest kroků, které trvají 12 let a stojí miliardu švýcarských franků. 

O lidském těle a lékařské vědě

Poslechněte si, co řekli lékařské osobnosti v cyklu GALEOS (GAlerie LÉkařských Osobností).  Co obdivují na lidském těle a odhalování jeho fungování.  

O silvestrovském díle Dobrých rad

Dostali jsme se nakonec našeho adventího kalendáře. Portál MojeMedicina Vám přeje krásné Vánoce a hodně zdraví a štestí do nového roku a přináší Vám své poslední adventní video s radou pro chvíle na samém konci roku. 

Jediný díl cyklu Dobré rady, ve kterém si nezahrály děti má název Jak se vypořádat s kocovinou a uveřejníme ho poslední den tohoto roku. Poslechněte si pozvánku moderátora cyklu MUDr. Pešiny.