O kráse, přírodě a radosti

O kráse, přírodě a radosti

Poslechněte si, co řekli lékařské osobnosti v cyklu portálu MojeMedicina GALEOS (GAlerie LÉkařských Osobností) o kráse, přírodě a radosti. Hovoří prof. MUDr. Jitka Abrahámová, DrSc., prof. Prof. MUDr. Miroslav Ryska, CSc. a prof. MUDr. Jiří Vorlíček, CSc., dr.h.c.. Všichni pracují v onkologii.

Video

Podcast

Přehrajte si zvukovou stopu videa:

Dokumentární cyklus portálu MojeMedicina GALEOS (Galérie lékařských osobností)

V České republice najdeme mnoho lékařů, kteří svou odbornou a vědeckou prací dosahují mezinárodní úrovně. Cyklus videoportrétů českých osobností, cyklus o lidech, kteří posunuli svůj obor a v jednotlivých oblastech medicíny dosáhli významného úspěchu.

Související články

Než dostanete svůj lék

Co všechno se musí stát, než dostane pacient svůj lék? V srpnu jsme vám představili šest kroků, které trvají 12 let a stojí miliardu švýcarských franků. 

O lidském těle a lékařské vědě

Poslechněte si, co řekli lékařské osobnosti v cyklu GALEOS (GAlerie LÉkařských Osobností).  Co obdivují na lidském těle a odhalování jeho fungování.  

O silvestrovském díle Dobrých rad

Dostali jsme se nakonec našeho adventího kalendáře. Portál MojeMedicina Vám přeje krásné Vánoce a hodně zdraví a štestí do nového roku a přináší Vám své poslední adventní video s radou pro chvíle na samém konci roku. 

Jediný díl cyklu Dobré rady, ve kterém si nezahrály děti má název Jak se vypořádat s kocovinou a uveřejníme ho poslední den tohoto roku. Poslechněte si pozvánku moderátora cyklu MUDr. Pešiny.