O seriálu Dobré rady

O seriálu Dobré rady

V roce 2013 jsme uvedli úspěšný cyklus Dobré rady aneb Jak na to, který pomáhá zvládnout menší zdravotní potíže, úrazy a první pomoc v domácím prostředí. Poslechněte si povídání o zákulisí natáčení tohoto seriálu s jeho moderátorem MUDr. Jiřím Pešinou. 

Video

Podcast

Přehrajte si zvukovou stopu videa:

Na Silvestra najdete v okénku i speciální díl Dobrých rad "Jak si poradit s kocovinou". 

Vzdělávací cyklus portálu MojeMedicina "Dobré rady aneb Jak na to"

Zranění nebo nemoc přicházejí často velmi rychle a nečekaně. Většina z nás pocítí určité obavy a úzkost a v tu chvíli je vhodné vzpomenout si na co nejjednodušší postupy a dobré rady.

Související články

Než dostanete svůj lék

Co všechno se musí stát, než dostane pacient svůj lék? V srpnu jsme vám představili šest kroků, které trvají 12 let a stojí miliardu švýcarských franků. 

O lidském těle a lékařské vědě

Poslechněte si, co řekli lékařské osobnosti v cyklu GALEOS (GAlerie LÉkařských Osobností).  Co obdivují na lidském těle a odhalování jeho fungování.  

O silvestrovském díle Dobrých rad

Dostali jsme se nakonec našeho adventího kalendáře. Portál MojeMedicina Vám přeje krásné Vánoce a hodně zdraví a štestí do nového roku a přináší Vám své poslední adventní video s radou pro chvíle na samém konci roku. 

Jediný díl cyklu Dobré rady, ve kterém si nezahrály děti má název Jak se vypořádat s kocovinou a uveřejníme ho poslední den tohoto roku. Poslechněte si pozvánku moderátora cyklu MUDr. Pešiny.