Co dělá práce pro portál s programátory?

Co dělá práce pro portál s programátory?

Zeptali jsme se zástupce programátorů portálu MojeMedicína: "Přinutila Vás práce pro portál MojeMedicina zamýšlet se více nad svým zdravím a dělat něco pro prevenci nemocí?" 

Responsivní design, mobilní aplikace, přehrávač prezentací a videa, video jako text a titulky videí, přístupnost nejen pro vidomé, živé přenosy s možností pokládat dotazy přednášejícím ... Informace o všech těchto funkcích portálu MojeMedicina.cz najdete v článku Technologické zajímavosti na portálu MojeMedicina, který byl uveřejněn v listopadu.

Související články

Než dostanete svůj lék

Co všechno se musí stát, než dostane pacient svůj lék? V srpnu jsme vám představili šest kroků, které trvají 12 let a stojí miliardu švýcarských franků. 

O lidském těle a lékařské vědě

Poslechněte si, co řekli lékařské osobnosti v cyklu GALEOS (GAlerie LÉkařských Osobností).  Co obdivují na lidském těle a odhalování jeho fungování.  

O silvestrovském díle Dobrých rad

Dostali jsme se nakonec našeho adventího kalendáře. Portál MojeMedicina Vám přeje krásné Vánoce a hodně zdraví a štestí do nového roku a přináší Vám své poslední adventní video s radou pro chvíle na samém konci roku. 

Jediný díl cyklu Dobré rady, ve kterém si nezahrály děti má název Jak se vypořádat s kocovinou a uveřejníme ho poslední den tohoto roku. Poslechněte si pozvánku moderátora cyklu MUDr. Pešiny.