Cesty s mapou portálu MojeMedicína

Jaro nabralo plné obrátky, i když občas ještě zaškobrtne směrem zpátky k zimě nebo dopředu k létu, ale je květen a to je čas cest.

A proto jsme pro Vás v sekci Můj čas připravili vlastní přehled doporučených výletů, restaurací, hotelů a kulturních pořadů, zkrátka zajímavých míst podle jednotlivých krajů České republiky. Kdo z Vás zná Google mapy, bude pro něj jednoduché nejen najít, ale také přidat nápad pro volné dny. Tento přehled totiž máte možnost tvořit spolu s námi. Napište, kde se místo nalézá, co se Vám tam líbilo a proč ho doporučujete. Máte také možnost přidělovat jednotlivým doporučením své ohodnocení. Číslo v kolečku označuje počet tipů v daném kraji, rozklikněte ho a dozvíte se více. Zatím nám příznivci portálu MojeMedicína poslali na 400 tipů, připojte se k nim a nebo je jen vyzkoušejte.

Nejen vzdělávání, ale také zábava na portálu MojeMedicína!  Podívejte se na spojení Google mapy s portálem MojeMedicína v části MojeMedicína doporučuje.

Klíčová slova: volný čas

Související články

Léto s výlety na portálu MojeMedicina

Nemusí to být vždycky dlouhá dovolená ve velké dálce, vyberte si výlety ověřené osobní zkušeností návštěvníky portálu MojeMedicina. 

V tomto článku najdete termíny nejoblíbenějších částí školního roku pro většinu dětí na základních, středních, základních uměleckých školách a konzervatořích.

U příležitosti XXXVIII. Májových hepatologických dnů jsme se zeptali pěti našich předních hepatologů, jak odpočívají. poslechněte si jejich odpovědi.