Revmatoidní artritida - aplikace pro chytré telefony

Pro lékaře zabývající se biologickou léčbou revmatoidní artritidy jsme vytvořili na začátku tohoto roku jednoduchou aplikaci, která přehledně zpřístupňuje obsah vybraných článků a přednášek na vašich iPhonech a iPadech. Od listopadu mohou tuto aplikaci používat také majitelé chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android a Windows Phone.

Věříme, že oceníte tuto možnost mít aktuální články včetně interaktivních prezentací, videí a přehledu klinických studií vždy rychle a jednoduše k dispozici. Užitečný je jistě i výpis nadcházejcích odborných událostí, které se revmatoidní artritidy týkají. Více o mobilní aplikaci v článku Informace o biologické léčbě revmatoidní artritidy vždy u sebe.

Ke stažení máte k dispozici verze pro:

Související články

Informace o biologické léčbě revmatoidní artritidy vždy u sebe

Pokud jste lékař, léčíte pacienty s revmatoidní artritidou a máte tablet nebo chytrý telefon s operačním systémem iOS, pak právě pro Vás je nyní v AppStore k dispozici zdarma ke stažení mobilní aplikace Revmatoidní artritida. Co obsahuje a jaké má funkce?    

Přenáška je zaměřena na kardiovaskulární morbiditu a mortalitu, kardiovaskulární riziko, jeho hodnocení a rizikové faktory. V neposlední řadě se zabývá vlivem léčby na kardiovaskulární riziko a doporučeními pro léčbu revmatoidní artritidy u pacientů se zvýšeným kardiovaskulárním rizikem. 

ACPA jsou nejspecifičtější protilátky pro RA, které jsou detekované ve značné frekvenci 70-80%, cílem pro ACPA protilátky je celá řada citrulinovaných peptidů  (nejen CCP).