O transplantacích na stránkách České transplantační společnosti

Informace pro pacienty o orgánových transplantacích, transplantačních centrech a imunosupresivních lécích na stránkách České transplantační společnosti.

Stránky České transplantační společnosti, které mají za cíl poskytnout pacientům a jejich blízkým praktické a užitečné informace týkající se transplantací orgánů v České republice.

http://www.transplantace.eu/

Na stránkách jsou informace o transplantacích ledvin, jater, plic, srdce, slinivky a tenkého střeva. Rovněž jsou uvedeny informace o životě před a po transplantaci, pobytu v nemocnici, imunosupresivních lécích, transplantačních centrech, pacientských organizacích a odkazy na další informační zdroje.

Odkaz vede na externí internetové stránky, portál MojeMedicína nemůže odpovídat za obsah těchto stránek. Vždy informace z jakýchkoli internetových stránek konzultujte s Vaším lékařem.

Klíčová slova: transplantace

Související články

V roce 1992 byla založena Nadace Karla Pavlíka a letos tak slavila již dvacetiny.

5. listopadu 2009 byla hostem rozhlasového pořadu Rodinný lékař MUDr. Eva Pokorná CSc., prezidentka České transplantační společnosti a vedoucí lékařka Oddělení odběru orgánů Transplantcentra IKEM. Hovořilo se o orgánové transplantaci.

7. ledna 2010 byla hostem rozhlasového pořadu Rodinný lékař MUDr. Eva Pokorná CSc., prezidentka České transplantační společnosti a vedoucí lékařka Oddělení odběru orgánů Transplantcentra IKEM. Hovořilo se o orgánové transplantaci.