Tato stránka obsahuje odborné informace, které jsou určeny pro lékaře, lékárníky, zdravotnický personál, nelékařské zdravotnické odborníky a studenty lékařských fakult a zdravotnických škol.
Na základě uvedené zdravotnické odbornosti vám nemůžeme zpřístupnit obsah s informacemi o léčivech na předpis určený pro lékaře a lékárníky. Máte-li odpovídající zdravotnickou odbornost, potvrďte to prosím. Potvrzuji, že jsem: Lékař nebo lékárník Nelékařský zdravotnický odborník Laik

Vzdělávání

Informace užitečné pro celoživotní vzdělávání, jako například kalendář lékařských kongresů, konferencí a odborných seminářů, webcasty z těchto odborných akcí, které pro potřeby portálu nazýváme "videosemináře" a přednášky připravené našimi odborníky speciálně pro portál MojeMedicína. V knihovně najdete časopis Breast Cancer News, obrázky pro vaše prezentace a katalogy knih, časopisů a internetových odkazů. 

 • Videosemináře

  Webcasty z lékařských tuzemských akcí.

 • Vzdělávácí kalendář

  Kalendář vzdělávacích akcí.

 • Postgraduální studium

  Informace k přípravě na doktorské studium a informace o habilitačním řízení.

 • Knihovna

  Externí zdroje lékařských informací, články, knihy, časopisy. Fulltext časopisů Postgraduální nefrologie a Breast Cancer news.