Jihočeské onkologické dny 2013 oslavily 20 let - pozvánka

Podzim je plný odborných akcí a tak je i MoMe plné webcastů z těchto konferencí. 17.- 19. října proběhly kulaté 20. Jihočeské onkologické dny, tentokrát na téma zhoubné nádory prsu. I zde jsme byli s kamerou a připravili pro vás webcast z kongresu. Poslechněte si videopozvánku. Víte, jak JOD před 20 lety začínal? 

Natočili jsme pro Vás přednášky hlavního programu z bloku časný karcinom prsu a první část bloku o metastatickém a pokročilém karcinomu prsu a také zahájení, retro přednášku a satelitní sympózium o biologické léčbě HER2 pozitivního karcinomu prsu.  

Pozvání prim. MUDr. Václava Janovského z Onkologického oddělení Nemocnice České Budějovice:

 

Přednášky, doplněné prezentacemi, najdete v části Videosemináře.  

 

Webcasty z minulých ročníků:

 

Související články

Onkologové, chirurgové, radiologové a další odborníci se sešli v Kroměříži - pozvánka na webcast

V pátek 20. září se v Kroměříži  konal již pátý ročník Pracovního setkání (nejen) onkologů a chirurgů (nejen) Jihomoravského kraje. Stejně jako v předchozích letech i zde jsme byli s kamerou a připravujeme pro vás zveřejnění všech přednášek. Zatím si poslechněte videopozvánku pana profesora Kaly za chirurgy a pana profesora Vyzuly za onkology. Webcast z pracovního setkání najdete na portálu MojeMedicina 8. října 2013.   

12. září se v sídle Veřejné ochránkyně práv v Brně konalo 5. psychoonkologické sympozium, tentokrát na téma Dítě v onkologické péči. I letos pro vás portál MojeMedicina všechny přednášky natočil a připravuje je ke zveřejnění v nejbližších dnech. Zatím si poslechněte úvodní slovo předsedkyně Psychoonkologické sekce České onkologické společnosti ČLS J.E.P.   

11. září se v Masarykově onkologickém ústavu v Brně konalo 4. psychoonkologické sympozium, tentokrát na téma Komunikace s onkologickým pacientem v krizi. I letos pro vás portál MojeMedicina všechny přednášky natočil a připravuje je ke zveřejnění v nejbližších dnech. Zatím si poslechněte pozvání předsedkyně Psychoonkologické sekce České onkologické společnosti ČLS JEP a úvodní slovo semináře.