13th Prague Postgraduate Training Course in Nephrology

- , Praha 4

Pozvání na událost

Tradiční postgraduální vzdělávací kurs v nefrologii, který je určen pro všechny zájemce z řad nefrologů, internistů i ostatních lékařů a je organizován za podpory ERA‑EDTA a ve spolupráci s DESCARTES ERA‑EDTA Transplantation Working Group.

Téma letošního kursu je: „Modulation of immune response in renal disease”

Probrána budou následující témata:

  1. Základní principy a monitorace imunosuprese
  2. Imunosupresivní léčba u glomerulopatií
  3. Imunosuprese a imunomodulace u transplantací
  4. Nové léčebné strategie v transplantologii
  5. Komplikace imunosupresivní léčby.

Přednášet budou přední evropští nefrologové (E. Ritz, A. Rees, R. Kain, D. Abramowicz, P. Ruggenenti, D. Jayne, U. Maggiore, R. Oberbauer, K. Budde, M. Hazzan).

Účastnický poplatek se podařilo letos snížit na 25 eur (650 Kč).

Přihlášky na kurs lze podat pouze elektronicky na e‑mail: renata.dudkova@ikem.cz (v kopii rychlik@cesnet.cz).

Uzavírka podání přihlášek je 10. 1. 2013.

Výbor ČNS vyhlásil 25 grantů à 2 000 Kč na podporu účasti mladých nefrologů – členů ČNS do 35 let věku. Detailní organizační informace jsou uvedeny na webu ČNS (www.nefrol.cz).

  • Přidat do kalendáře: 2013-01-25 00:00:00 2013-01-26 23:59:59 Europe/Prague 13th Prague Postgraduate Training Course in Nephrology Tradiční postgraduální vzdělávací kurs v nefrologii, který je určen pro všechny zájemce z řad nefrologů, internistů i ostatních lékařů a je organizován za podpory ERA‑EDTA a ve spolupráci s DESCARTES ERA‑EDTA Transplantation Working Group. Téma letošního kursu je: „Modulation of immune response in renal disease” Praha 4