Diskuse s veřejností a odpovídání na dotazy o prevenci zhoubných nádorů u příležitosti Brněnských onkologických dnů

, Kongresové centrum pavilon E brněnského výstaviště

Pozvání na událost

Zveme vás na diskusi o prevenci rakoviny, která proběhne v rámci největší onkologické akce v České republice - Brněnských onkologických dnů.

Dne 19.4. odpoledne v 17.15 bude vyhrazen prostor pro diskusi s veřejností a odpovídání na dotazy ve vztahu k prevenci.

Přítomni budou různí odborníci, kterých se můžete zeptat na vše, co Vás zajímá o prevenci a riziku nádorových onemocnění.

Jak se můžete zeptat?

  1. Můžete se přijít zeptat osobně 19.4. v 17.00 hod. do Kongresového centra
  2. Dotazy můžete poslat od 1.4. do edukačního centra MOÚ písemně v obálce- označte na obálku symbol BOD. ( adresa Edukační centrum, MOÚ, Žlutý kopec 7, Brno 656 53)
  3. Otázky můžete posílat e-mailem na adresu: educentrum@mou.cz, jako předmět napište BOD.
  4. můžete se ptát i živě přímo během vysílání na webu www.mojemedicina.cz, který bude diskusi přenášet. Možnost vkládat dotazy přes web bude aktivována již ve středu 17.4.

Celá diskuse bude přenášena živě na portálu www.MojeMedicina.cz 19. dubna od 17:15 hodin, kde můžete diskusi sledovat podobně jako například živé vysílání ze zastupitelstva a můžete se i během diskuse ptát.

Pokud nemáte 19. dubna odpoledne čas, neznamená to, že o diskusi přijdete, její celý záznam bude umístěn od prvních květnových dnů na www.mou.cz, www.mojemedicina.cz a také na Linkos.cz

Pokud raději čtete, najdete odpovědi na své otázky také napsané na webových stránkách www.mou.cz.

Těšíme se na Vás a Vaše dotazy!

MUDr.Milana Šachlová

Předsedkyně Sekce preventivní onkologie při ČOS

  • Přidat do kalendáře: 2013-04-19 00:00:00 2013-04-19 23:59:59 Europe/Prague Diskuse s veřejností a odpovídání na dotazy o prevenci zhoubných nádorů u příležitosti Brněnských onkologických dnů Zveme vás na diskusi o prevenci rakoviny, která proběhne v rámci největší onkologické akce v České republice - Brněnských onkologických dnů. Kongresové centrum pavilon E brněnského výstaviště