Health Happening: dva dny s filmy o zdraví

- , kino Světozor, Praha

Pozvání na událost

Na filmovém festivalu v kině Světozor bude mezi filmy se zdravotnickou tematikou představeno i sedm dílů z cyklu MojeMedicína.

Asclepius International Health Film Festival je unikátním festivalem filmů s tematikou zdraví. Festival organizuje občanské združení LIFE a za první dva roky si vytvořil solidní základnu a získal ohlas jak laické a odborné veřejnosti, tak i médií. Festivalu se zúčastnila řada mezinárodních organizací i osobností z oblasti umění, kultury a medicíny.

Health Happening aneb Dva dny s filmy o zdraví v Praze navazuje na bratislavský mezinárodní festival. Cílem akce je setkání diváků s renomovanými lékaři a prezentace filmů k vybraným tématům. Letošní ročník bude na téma srdečně cévní onemocnění, ženské zdraví, diagnostické metody a psychické zdraví. Součástí jsou i besedy s odborníky.

Na letošním festivalu se představí tyto osobnosti světa medicíny:

  • doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
  • doc. MUDr. Miloš Táborský, CSc., FESC, MBA
  • MUDr. Jiří Pešina

Pozvánka a program:

Vstup na festival je zdarma

  • Přidat do kalendáře: 2012-05-02 00:00:00 2012-05-03 23:59:59 Europe/Prague Health Happening: dva dny s filmy o zdraví Na filmovém festivalu v kině Světozor bude mezi filmy se zdravotnickou tematikou představeno i sedm dílů z cyklu MojeMedicína. kino Světozor, Praha