Salzburg Medical Seminars: International Atherosclerosis Society/Weill Cornell Seminar in Lipid Metabolism

- , Salzburg

Pozvání na událost

Na rok 2015 je vyhlášeno 33 témat seminářů, které pokrývají celou škálu medicínských oborů. Na semináře se mohou hlásit lékařky a lékaři, pro které je kontinuální vzdělávání a sdílení poznatků jednou z profesních priorit.

Vedoucí semináře: Antonio M. Gotto Jr., M.D.

Uzávěrka přihlašování: 31.5.2015


Salzburské lékařské semináře v roce 2015

Lékaři a lékařky se opět mohou hlásit na prestižní Salzburské lékařské semináře, které se budou konat v roce 2015. Semináře probíhají v rámci mezinárodního vzdělávacího programu Open Medical Institute, který realizuje The American Austrian Foundation. Na seminářích přednášejí špičkoví odborníci z amerických a rakouských univerzit a odborných institucí a zúčastňují se jich lékaři z více než 30 zemí. Seminářů se zúčastnilo již více než 700 lékařů z České republiky. Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové koordinuje program v ČR.

Nabídka i tentokrát pokrývá celou škálu medicínských oborů a hlásit se můžou všechny lékařky a lékaři, pro které je vzdělávání a sdílení poznatků jednou z profesních priorit.

Kompletní seznam seminářů najdete na webové stránce http://openmedicalclubcr.com/2015-2/

Podmínky účasti na seminářích jsou lékařské vzdělání a praxe v oboru, dobrá znalost angličtiny, ochota šířit získané informace dále a dodání povinných dokumentů (CV v AJ, fotografie, kopie diplomu). Přihlašování probíhá pouze on-line na http://platform.aaf-online.org

Organizátoři hradí účastníkům veškeré náklady, účastník si hradí sám pouze cestu do a ze Salzburgu. Výběr účastníků probíhá v Salzburgu a realizuje ho Open Medical Institute. Absolventi seminářů se mohou hlásit na stáže v nemocnicích v Rakousku.

Informační leták (PDF)

Více informací o projektu najdete na
www.aaf-online.org
www.openmedicalclubcr.com | www.vdv.cz
@: kocnarova@vdv.cz | tel.: +420 737 080 247

  • Přidat do kalendáře: 2015-09-20 00:00:00 2015-09-26 23:59:59 Europe/Prague Salzburg Medical Seminars: International Atherosclerosis Society/Weill Cornell Seminar in Lipid Metabolism Na rok 2015 je vyhlášeno 33 témat seminářů, které pokrývají celou škálu medicínských oborů. Na semináře se mohou hlásit lékařky a lékaři, pro které je kontinuální vzdělávání a sdílení poznatků jednou z profesních priorit. Salzburg