Nádory varlat

9. ledna 2008 byla hostem rozhlasového pořadu Rodinný lékař prof. MUDr. Jitka Abrahámová, DrSc., primářka onkologického oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice s poliklinikou. Tématem pořadu byly nádory varlat.

Odkaz vede na externí internetové stránky, portál MojeMedicína nemůže odpovídat za obsah těchto stránek. Vždy informace z jakýchkoli internetových stránek konzultujte s Vaším lékařem.

Klíčová slova: zhoubné nádory varlat

Vložit komentář

Autor komentáře
Text komentáře
Akce

Související články

Pod hlavičkou občanského sdružení Bumbaris Paris vychází mobilní aplikace s názvem Hlídač koulí pro platformy iOS, Android a Windows Phone. Aplikace je z dílny studia Sugar And Ketchup a volně navazuje na kampaň Máš koule (www.maskoule.cz) z roku 2010. Je určena mužům a zejména dospívajícím chlapcům, kterým přináší informace o nádorech varlat a motivuje je k tomu, aby si vypěstovali návyk pravidelného samovyšetřování. Včasná diagnózna onemocnění je totiž klíčová pro následnou léčbu.

Informace pro pacienty o nádorech prostaty (žlázy předstojné), jejich incidenci, diagnostice a léčbě na stránkách Linkos.

Informace pro pacienty o rakovině penisu, její incidenci, diagnostice a léčbě na stránkách Linkos.