Moderní přístupy v léčbě onkologických pacientů

Jak probíhá mezioborová spolupráce lékařů - onkologů, chirurgů, radiologů, patologů a dalších - v rámci onkologických indikačních komisí? Jaké služby nabízejí Komplexní onkologická centra? Kteří pacienti by měli být do center odesíláni?

Mají všichni pacienti šanci dostat se na správné pracoviště, aby mohli dostat správnou léčbu ve správný čas?

2. července 2012 odvysílal Český rozhlas 2 pořad Kontakt Dvojky, ve kterém hovoříl Jiří Pešina s ředitelem Masarykova onkologického ústavu v Brně Jiřím Vorlíčkem a přednostou Chirurgické kliniky 2. LF UK a ÚVN Praha Miroslavem Ryskou o moderních přístupech v léčbě onkologických nemocných.

Poslechněte si pořad Českého rozhlasu.

 

Odkaz vede na externí internetové stránky, portál MojeMedicína nemůže odpovídat za obsah těchto stránek. Vždy informace z jakýchkoli internetových stránek konzultujte s Vaším lékařem.

Související články

Robotická chirurgie - video

Jak lékaři operují pomocí počítačem řízeného robotického systému da Vinci se dozvíte v novém díle z cyklu o vyšetřovacích a léčebných metodách, který byl natočen v Centru robotické chirurgie v Nemocnici na Homolce.

Operace prsu

Chirurgická nebo-li operační léčba je nedílnou součástí komplexní péče o onkologicky nemocné.

Prof. MUDr. Zdeněk Kala, CSc. z Chirurgické kliniky Fakultní nemocnice Brno Vám představí laparoskopickou operaci břicha.