Radioterapie jako metoda léčby zhoubných nádorů

18. června 2008 byla hostem rozhlasového pořadu Rodinný lékař doc. MUDr. Renata Soumarová, PhD., vedoucí komplexního onkologického centra J. G. Mendela v Novém Jičíně. Spolu s moderátorem Pavlem Kudrnou hovořila o radioterapii při léčbě zhoubných nádorů.

Odkaz vede na externí internetové stránky, portál MojeMedicína nemůže odpovídat za obsah těchto stránek. Vždy informace z jakýchkoli internetových stránek konzultujte s Vaším lékařem.

Klíčová slova: radioterapie; zhoubné nádory

Vložit komentář

Autor komentáře
Text komentáře
Akce

Související články

Ptejte se odborníků živě na prevenci a včasné odhalení rakoviny

V rámci největší onkologické akce v České republice - Brněnských onkologických dnů se ve středu 8. dubna v 16 hodin sejdou v jednom ze sálů odborníci, aby živě odpovídali na dotazy laické veřejnosti o prevenci rakoviny. 

Portál MojeMedicina.cz ve spolupráci se Sekcí preventivní onkologie České onkologické společnosti pro vás připravuje sérii živých debat s veřejností, ve kterých se můžete zeptat odborníka na všechno, co vás zajímá z oblasti prevence rakoviny. Pomozte nám, prosím, vybrat téma pro příští živé vysílání. 

Zpráva o zdraví českého národa

"Buďte tak hodní, a pečujte o své zdraví", nám vzkazuje Zpráva o zdraví českého národa. Při jejím čtení na portálu MojeMedicina, můžete hned začít. Přinášíme videa a odkazy na další informace o prevenci.