O Národním onkologickém programu a komplexní onkologické péči

Informace o Národním onkologickém programu, síti komplexních onkologických center a běžících i připravovaných programech.

Oficiální webové stránky Národního Onkologického Programu (NOP) České republiky, realizované v rámci projektu "NOP On-line".

http://www.onconet.cz/

Centralizované a odborně garantované informace o naplňování Národního onkologického programu, prezentace sítě onkologických center s podrobnými informacemi o každém pracovišti, populační epidemiologická data z Národního onkologického registru, běžící a připravované programy onkologické prevence.

Odkaz vede na externí internetové stránky, portál MojeMedicína nemůže odpovídat za obsah těchto stránek. Vždy informace z jakýchkoli internetových stránek konzultujte s Vaším lékařem.

Související články

Prevence náhlé srdeční smrti

Nový díl cyklu o vyšetřovacích a léčebných metodách byl natočen na Kardiologickém oddělení Nemocnice Na Homolce. V čem spočívá prevence náhlé srdeční smrti vám vysvětlí prof. MUDr. Petr Neužil, CSc., FESC z Oddělení intervenční kardiologie. Dozvíte se, co to je náhlá srdeční smrt a kdy je třeba začít s její prevencí a budete se moci podívat, jak probíhá zavedení implantabilního defibrilátoru do těla. 

Experti OECD označují oblasti pro zlepšení zdravotnické politiky ČR v onkologii

Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR a Česká onkologická společnost ČLS JEP vydávají tiskovou zprávu. 

Od myšlenky k vynálezu: Vývoj nového léku

Šest kroků, které trvají 12 let a stojí miliardu švýcarských franků (film).