Předvolební debata o zdravotnictví - živý přenos od 15 hodin

Předvolební debata o zdravotnictví - živý přenos od 15 hodin

Co bude s českým zdravotnictvím po volbách? Kdo se chopí kormidla a kam jej bude směřovat? Portál MojeMedicina Vás zve na živé internetové vysílání předvolební diskuze na stránkách MojeMedicina v úterý 15. 10. 2013 od 15.00 hodin.

Předvolební diskuzi pořádají Zdravotnické noviny a internetový portál OZdravotnictvi.cz. V debatě vystoupí stínoví ministři a zdravotničtí experti politických stran, které se účastní předčasných voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.  Ptají se zástupci významných médií, odborných společností a pacientských organizací. 

Předvolební debata o zdravotnictví

  • Datum a čas konání živého přenosu: úterý 15. 10. 2013 15:00 - 17:00

Diskuse již proběhla, připravili jsme pro vás záznam.

Debatu se stínovými ministry a zdravotnickými experty politických stran moderuje PhDr. Ivana Plechatá z internetového portálu OZdravotnictví a Jan Kulhavý ze Zdravotnických novin.

Diskutující (abecedně):

  • Doc. MUDr. Leoš Heger, CSc. (TOP 09)
  • Mgr. Soňa Marková (KSČM)
  • MUDr. Lubomír Nečas (SPOZ)
  • MUDr. Antonín Nechvátal (SZ)
  • MUDr. Svatopluk Němeček, MBA (ČSSD)
  • MUDr. Tom Philipp, Ph.D., MBA (KDU-ČSL)
  • MUDr. Ferdinand Polák, Ph.D. (ODS)
  • MUDr. Jiří Štětina (Úsvit)
  • Prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc. (ANO)
Medailónky diskutujících na portálu OZdravotnictví

* Kritériem pro výběr účastníků diskuze byl výsledek předvolebního průzkumu agentury Tn aISa pro ČT ze dne 5. 9., kdy šanci na překročení 5% hranice pro vstup do PS PČr splnily: ČSSD, KSČM, TOP09, ODS, anO, Úsvit, SPOZ, SZ, KDU-ČSL.

Provozovatel portálu neodpovídá za obsah informací uvedených v průběhu vysílaného přímého přenosu a upozorňuje, že účelem vysílané akce ani vysílaného přenosu není výměna nebo poskytování odborných lékařských nebo zdravotních informací a pokud by takové informace byly v průběhu akce snad případně uvedeny, nelze důvěřovat jejich správnosti.

Související články

O zdravotnictví - pozvánka na živé vysílání předvolební debaty

Co bude s českým zdravotnictvím po volbách? Zveme vás na živé internetové vysílání předvolební debaty o zdravotnictví na stránkách MojeMedicina v úterý 15. října 2013 od 15.00 hodin. 

Předvolební debata o zdravotnictví - záznam

15. října proběhla předvolební debata stínových ministrů a zdravotnických expertů osmi politických stran, které se účastní předčasných voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Debata byla vysílána živě na portálu MojeMedicina. Podívejte se na její celý záznam a připravte se na volby.  

Záznam živého přenosu z Brněnských onkologických dní 2015 na téma prevence rakoviny

8. dubna 2015 odpoledne se uskutečnil živý přenos z největší tuzemské onkologické konference Brněnských onkologických dnů. Veřejnost měla možnost ptát se živě 90 minut na prevenci a včasný záchyt rakoviny. Přinášíme vám záznam. Poslechněte si odpovědi na otázky ze skutečného života. Pokud nenajdete odpověď na tu svou otázku, podívejte se na program dalších živých přenosů o prevenci rakoviny a zeptejte se.