Než půjdete k lékaři

Tato aplikace nenahrazuje návštěvu lékaře, jen se na ni pomáhá připravit. Položíme Vám podobné otázky, jako Vám položí Váš lékař v ordinaci a Vy už nebudete u lékaře s odpovědí váhat, protože budete připraveni. Tak jako každý člověk je jedinečný, tak i nemoc může mít u každého specifický průběh a mohou se odlišovat i projevy nemoci. Naše aplikace Vás nezná a tak pracuje s typickými příznaky.

Provozovatel uživatelům těchto stránek pouze umožňuje pokládat dotazy odbornému a lékaři a upozorňuje, že komunikace s lékařem prostřednictvím internetu nemůže nahradit osobní návštěvu lékaře a odborné lékařské vyšetření, bez kterých lékař nemůže poskytnout plnohodnotné doporučení ve vztahu k léčbě konkrétního pacienta.

Upozornění: V současné verzi naší aplikace naleznete jen některé části těla a pouze určité nemoci, které se jich týkají. Průběžně pracujeme na dopňování dalších příznaků a nemocí. Děkujeme za pochopení.

Už mám diagnostikovanou svou nemoc a chci se dozvědět více

Provozovatel umožňuje návštěvníkům těchto stránek pouze pokládat dotazy odbornému lékaři a upozorňuje, že komunikace s lékařem prostřednictvím internetu nemůže nahradit osobní návštěvu lékaře a odborné lékařské vyšetření, bez kterých lékař nemůže poskytnout plnohodnotné doporučení ve vztahu k léčbě konkrétního pacienta.