Tato stránka obsahuje odborné informace, které jsou určeny pro lékaře, lékárníky, zdravotnický personál, nelékařské zdravotnické odborníky a studenty lékařských fakult a zdravotnických škol.
Na základě uvedené zdravotnické odbornosti vám nemůžeme zpřístupnit obsah s informacemi o léčivech na předpis určený pro lékaře a lékárníky. Máte-li odpovídající zdravotnickou odbornost, potvrďte to prosím. Potvrzuji, že jsem: Lékař nebo lékárník Nelékařský zdravotnický odborník Laik

Přednášky

Studentům lékařských fakult nabízíme výběr přehledových odborných přednášek, které pokrývají některé zkušební okruhy na lékařských fakultách. Přednášejícími jsou vyučující napříč lékařskými fakultami v České republice. Některé odkazy vás mohou přenést do jiné části portálu, kde naleznete téměř pět stovek dalších audiovizuálních přednášek z oblasti medicíny a hraničních oborů, část z nich je však určena pouze lékařům. Pro další přednášky, natočené speciálně pro studenty českých lékařských fakult a zpřístupněné po lékařských disciplánách se vraťte, prosím, později tento školní rok.