Dobré rady aneb Jak na to

Dobré rady aneb Jak na to

Zranění nebo nemoc přicházejí často velmi rychle a nečekaně. Většina z nás pocítí určité obavy a úzkost a v tu chvíli je vhodné vzpomenout si na co nejjednodušší postupy a dobré rady. 

Portál MojeMedicina pro vás připravil nový cyklus vzdělávacích pořadů, ve kterém krátká videa pomohou a poradí v běžných situacích.  Věnujte pár minut a budete vědět "Jak na to"!  První díl poradí, jak odstranit klíště a jak se klíšťatům bránit.  

Nejste si jisti, jak se správně vyndává klíště, jak ošetřit puchýř, spáleninu nebo bodnutí? Neumíte si poradit s nadýmáním, zácpou, nespavostí  nebo pálením žáhy? Bojíte se situace, kdy bude třeba vaší pomoci člověku s infarktem myokardu nebo mozkovou mrtvicí a nejste si jisti, jak se správně zachovat? Učíte se doma píchat injekce nebo správně aplikovat oční kapky? Připravili jsme pro vás nový cyklus, ve kterém vám krátká videa pomohou a poradí. 

Během léta vám přineseme každý týden nový díl a můžete se těšit i na informace z natáčení. Díl 1: Jak odstranit klíště?

Dobré rady aneb Jak na to - cyklus portálu MojeMedicina.cz

Dobré rady aneb Jak na to

Zranění nebo nemoc přicházejí často velmi rychle a nečekaně. Většina z nás pocítí určité obavy a úzkost a v tu chvíli je vhodné vzpomenout si na co nejjednodušší postupy. Krátká videa našeho vzdělávacího cyklu Dobré rady aneb Jak na to vám pomohou a poradí například s tím, jak se správně vyndává klíště, ošetřuje puchýř, spálenina, omrzlina nebo bodnutí, nebo jak se zbavit nadýmání, zácpy, nespavosti a pálení žáhy.

Podívejte se i na další díly tohoto cyklu:

Související články

Jak ošetřit poranění v přírodě?

Další díl z cyklu Dobré rady, který radí laikům Jak na to. 

Jak zmírnit bolest v oblasti šíje?

Pracujete na počítači a bolí vás za krkem? 

Jak by měla vypadat domácí lékárnička?

Abyste mohli rychle a účinně pomoci svým blízkým ve chvíli, kdy je potká zranění nebo nemoc, potřebujete mít doma dobře vybavenou domácí lékárničku.