Aktuálně z Jihočeských onkologických dnů

Aktuálně z Jihočeských onkologických dnů

Pracujete v onkologii a nejste v těchto dnech v Českém Krumlově? Účast na JOD může mít letos více tváří.  

Celý den pro vás sledujeme dění nejen v konferenčním sále, ale i ve výstavních prostorách a na doprovodných akcích a natáčíme odborné přednášky.

Je jen pár důvodů, pro které se do krumlovské Zámecné jízdárny a hotelu Růže nejede. Ale i když je většina lékařů na místě, nemohou být současně v zámecké jízdárně, na výstavě a na doprovodných akcích a co teprve ti, co museli zůstat v práci?  Pro Vás pro všechny portál MojeMedicina pořizuje záznamy některých přednášek a připraví z nich webcast. Máte také možnost sledovat dění na konferenci v reálném čase na této stránce pomocí Twitteru

Počasí

Co se právě děje na Jihočeských onkologických dnech? 

Na tomto místě jsme všechny tři dny konference přenášeli aktuální informace z hotelu Růže, ze Zámecké jízdárny i z doprovodných akcí, které se k dění na konferenci objevily na Twitteru. Konference skončila, těšíme se na Tweety roku 2014!    

Výše jsou zařazeny příspěvky a názory návštěvníků stránek, které provozovatel stránek nijak neověřuje a nemusí s nimi souhlasit, a proto není ani jakkoliv ověřována správnost informací a příspěvků uvedených v této části stránek a provozovatel za ně nenese jakoukoliv odpovědnost.

 

 

I v minulých letech jsme pro Vás na JOD natočili přednášky satelitního sympózia, letos točíme i přednášky hlavního programu: 

 

Související články

Klub mladých nefrologů 2012 - webcast

V polovině listopadu se sešli v Olomouci začínající nefrologové s těmi zkušenými na dalším ročníku obnovených setkání Klubu mladých nefrologů, jehož historie sahá až do roku 1990.

2. psychoonkologické sympózium - webcast

Méně než jedno procento ze všech nádorových onemocnění postihuje děti. Ve chvíli diagnózy a náročné léčby je rodina v extrémně náročné situaci, prochází ohromující změnou, se kterou je těžké se bez pomoci vyrovnávat.

Pracovní setkání onkologů a chirurgů 2010

Webcast z 2. ročníku Pracovního setkání onkologů a chirurgů, které bylo věnováno péči o nemocné s metastazujícím kolorektálním karcinomem.